BEOGRAD - Vozač kombija preminuo je u Urgentnom centru u Beogradu od povreda koje je zadobio kada je vozilom udario u banderu u Ulici kneza Miloša.
Nesreća se desila u ranim jutarnjim časovima, a pretpostavlja se da je unesrećenom pozlilo dok je upravljao kombijem zbog čega je izgubio kontrolu nad vozilom, prenose mediji.
Ekipa hitne pomoći koja je nepoznatog muškarca zatekla bez svijesti i pulsa na licu mjesta uradila je reanimaciju, ali je on naknadno preminuo u Urgentnom centru.
Identitet i životna dob preminulog još nije saopštena.