SPLIT - Nepoznati razbojnici opljačkali su na Uskrs njemačkog turistu na odmaralištu Dobra na autoputu Zagreb - Split, a ukupna šteta iznosi 120.000 kuna /16.500 evra/.
U automobil njemačkog državljanina provaljeno je dok se on nalazio u ugostiteljskom objektu pored benzinske stanice.
Lopovi su odnijeli dvije torbe s dokumentima, mobilne telefone, navigacioni uređaj, zlatni nakit, nekoliko bankovnih kartica, te gotovinu - prenose hrvatski mediji.