BEOGRAD - Zbog pojačanog intenziteta saobraćaja na graničnim prelazima Batrovci, Kelebija i Gostun, na ulazu u Srbiju za putnička vozila, čeka se oko 90 minuta, saopštilo je večeras Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije.
Na prelazu Šid se čeka oko 40 minuta, a na prelazu Jabuka oko pola časa.
Na graničnom prelazu Bački vinogradi, na izlazu iz zemlje, za putnička vozila čeka se oko jedan čas, a na prelazima Batrovci i Špiljani oko pola časa.
Na graničnim prelazima Horgoš, Preševo i Gradina nema većih zadržavanja, dodaje se u saopštenju.
Foto: ilustracija