PRIŠTINA - Veb sajt kosovskog Ministarstva za ekonomski razvoj napala je grupa srpskih hakera i okačila zastavu Srbije, saopšteno je iz ovog ministarstva.
Napad hakera se dogodio juče popodne, a na sajt su ušli uprkos preduzetim mjerama za poboljšanje bezbjednosti.
Hakeri su na sajt okačili i poruke podrške kosovskim Srbima.
Iz ministarstva je rečeno da preduzimaju sve mjere da sajt vrate u prvobitno stanje u što kraćem roku.
Danas prije podne sajt Ministarstva za ekonomski razvoj bio je i dalje blokiran.