Ex -Yu

Nakon urušavanja zida na gradilištu preminula jedna osoba

Nakon urušavanja zida na gradilištu preminula jedna osoba
Foto: Ilustracija | Nakon obrušavanja zida na gradilištu preminula jedna osoba

BEOGRAD - Jedna osoba preminula je od posljedica povreda zadobijenih danas nakon obrušavanja zida na gradilištu u Beogradu, između ulica Sarajevske i Kneza Miloša, prenijeli su beogradski mediji.

Do nesreće je došlo u 8.30 časova na gradilištu na mjestu zgrade stare Ambasade SAD.

Na mjestu nesreće nalaze se ekipe Hitne pomoći, vatrogasna vozila, timovi za spasavanje i policija.

Mediji su ranije javili, pozivajući se na Hitnu pomoć, da su u toj nesreći zatrpane dvije osobe, ali je potom iz Ministarstva unutrašnjih poslova rečeno da je njima prijavljeno da je riječ o jednoj osobi.

Najčitanije