BEOGRAD - Demokratska stranka Srbije saopštila je danas da su dvojica njenih aktivista napadnuti dok su lijepili stranačke plakate na Dorćolu.
Prema navodima DSS-a, omladince DSS-a su noćas prvo verbalno napale tri osobe, starosti od 30 do 40 godina, zatim su ih pratili kolima, da bi potom i fizički nasrnuli na njih i tom prilikom polomili stranačke rekvizite.
DS S je napad prijavila Policijskoj upravi Stari Grad, dodaje se u saopštenju.
U toj stranci očekuju da nadležni organi pronađu napadače i nadaju se, kako je navedeno, da incident nije dio pritiska na DSS pred predstojeće izbore.