Ex -Yu

Nikolić hoće da u Srbiji spoji Istok i Zapad

Nikolić hoće da u Srbiji spoji Istok i Zapad
Nikolić hoće da u Srbiji spoji Istok i Zapad
Beta

BEOGRAD - Lider Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić izjavio je danas da želi da u Srbiji spoji Istok i Zapad.

"Hoću da se o nas otimaju, hoću da koristimo i programe, i investicije, i mogućnosti da ovdje otvaramo pogone iz kojih će strani investitori registrovani u Srbiju izvoziti u Rusiju bez carine", rekao je Nikolić za televizju Pink.

Kako je rekao, Srbiji treba i Zapad, kao moderno uređena zajednica država.

"Iskreno bih volio da naša djeca i unuci živi u državi koja je uređena kao sto su uređene zemlje Zapadne Evrope", rekao je Nikolić.

Nikolić je obećao da bi vlada njegove stranke biti mala i efikasna, da ne bi stvarala nove obaveze građanima, već prihode, ne zadužujući se.

"Mislim da Demokratska stranka ima razloga da razmišlja o otome da će biti jaka opoziciona stranka", ukazao je Nikolić, dodaviši da SNS mora da na izborima pobjedi DS sa razlikom od 10 odsto.

Parlamentarni, pokrajinski i lokalni izbori u Srbiji zakazani su za 6. maj.

Najčitanije