Ex -Yu

Opljačkan Centar za korisnike Zagrebačkog holdinga

Opljačkan Centar za korisnike Zagrebačkog holdinga
Opljačkan Centar za korisnike Zagrebačkog holdinga
Srna

ZAGREB - Centar za korisnike Zagrebačkog holdinga danas je opljačkan, a policija navodi da povrijeđenih nije bilo.

Uviđaj je u toku. Iz zagrebačke policije su saopštili da će nakon obavljenog uviđaja biti poznato više informacija, javljaju hrvatski mediji. 

Centar za korisnike Zagrebačkoga holdinga već je bio opljačkan u decembru 2016. godine, kada su maskirani razbojnici ukrali oko 800.000 kuna (nešto više od 100.000 evra). 

Najčitanije