SUBOTICA - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova - Uprave saobraćajne policije u Novom Sadu, uhapsili su M.S.(1958) zbog sumnje da je pod dejstvom alkohola vozio auto - putem Subotica - Beograd u suprotnom smjeru, prema Subotici, saopštio je MUP
Policija je M.S. zaustavila kod Feketića, a alkotestiranjem je utvrđeno da je imao oko tri promila alkohola.
M.S. je određeno zadržavanje zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio prekršaj nasilnička vožnja u stanju potpune alkoholisanosti.
On je sproveden prekršajnom sudiji u Novom Sadu, koji mu je odredio kaznu zatvora od 45 dana.