Ex -Yu

Pijan vozio suprotnom trakom auto-puta

Pijan vozio suprotnom trakom auto-puta
Pijan vozio suprotnom trakom auto-puta
Tanjug

SUBOTICA - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova - Uprave saobraćajne policije u Novom Sadu, uhapsili su M.S.(1958) zbog sumnje da je pod dejstvom alkohola vozio auto - putem Subotica - Beograd u suprotnom smjeru, prema Subotici, saopštio je MUP

Policija je M.S. zaustavila kod Feketića, a alkotestiranjem je utvrđeno da je imao oko tri promila alkohola.

M.S. je određeno zadržavanje zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio prekršaj nasilnička vožnja u stanju potpune alkoholisanosti.

On je sproveden prekršajnom sudiji u Novom Sadu, koji mu je odredio kaznu zatvora od 45 dana.

Najčitanije