Ex -Yu

Plenković na predizbornom skupu pjeva Thompsonovu pjesmu

Plenković na predizbornom skupu pjeva Thompsonovu pjesmu
Plenković na predizbornom skupu pjeva Thompsonovu pjesmu
Srna

SPLIT - Predsjednik HDZ-a Andrej Plenković na predizbornom skupu u Splitu pjevao je pjesmu Marka Perkovića Thompsona, kome zbog koketiranja sa ustaštvom brane da nastupa u nekoliko evropskih država.

Na kraju predizbornog skupa HDZ-a, pjevač Alen Nižetić zapjevao je Thompsonovu pjesmu "Lijepa li si", a po neki stih ove pjesme zapjevao je i hrvatski premijer Plenković, koji je u to vrijeme bio na bini, prenose hrvatski mediji. 

Thompson se posljednjih dana našao u centru pažnje zbog zabrane njegovog koncerta u Mariboru. 

On je zatražio zaštitu od državnog vrha Hrvatske, a i sam Plenković je prethodno zatražio od hrvatskog ambasadora u Sloveniji da ispita zašto je koncert zabranjen.

Najčitanije