Ex -Yu

Policija poslala pojačanje, Delije i Grci ušli u autobus

Policija poslala pojačanje, Delije i Grci ušli u autobus
Foto: N.N. | Policija poslala pojačanje, navijači Zvezde i Olimpijakosa se vratili u autobus
Tanjug

BEOGRAD - Netačni su navodi pojedinih medija da policija nije željela da reaguje na privremeno zaustavljanje saobraćaja na autoputu do kojeg je došlo kad su navijači Zvezde i grčkog Olimpijakosa blokarali dio autoputa kod Beograda, navedeno je u saopštenju MUP-a Srbije.

Kako se navodi, MUP je večeras odmah po saznanju da su navijači blokirali autoput poslao pojačanje i pripadnici Policijske brigade upozorili su navijače, a policija je obavijestila nadležno tužilaštvo.

Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije je apelovalo na sve medije da ne puštaju neprovjerene i netačne informacije, kojima "štete ugledu policijskih službenika koji brinu o bezbjednosti i očuvanju javnog reda i mira".

Kako je ranije prenio B92, navijači Crvene zvezde dočekali su navijače Olimpijakosa na autoputu, zajedno su krenuli ka Beogradu a onda su prije ulaska u prestonicu izašli iz automobila, iznijeli barjake i potpuno zaustavili saobraćaj.

POVEZANA VIJEST

Delije dočekale navijače Olimpijakosa i zaustavile saobraćaj

Najčitanije