Ex -Yu

Policija u Novom Sadu zaplijenila heroin

Agencije

NOVI SAD - Novosadska policija u ponedjeljak je saopštila da je tokom vikenda zaplijenila veću količinu heroina i marihuane.

U saopštenju je navedeno da će u vezi sa zaplenom tih nakotika protiv 10 osoba biti podneta krivična prijava.

Narkotici su zaplenjeni u koordinranoj akciji policije sprovedenoj na više lokacija u Novom Sadu i Vrbasu.

U akciji su otkrivene i tri osobe za kojima je bila raspisana centralna ili lokalna potraga.

Najčitanije