NOVI SAD - Novosadska policija u ponedjeljak je saopštila da je tokom vikenda zaplijenila veću količinu heroina i marihuane.
U saopštenju je navedeno da će u vezi sa zaplenom tih nakotika protiv 10 osoba biti podneta krivična prijava.
Narkotici su zaplenjeni u koordinranoj akciji policije sprovedenoj na više lokacija u Novom Sadu i Vrbasu.
U akciji su otkrivene i tri osobe za kojima je bila raspisana centralna ili lokalna potraga.