ZAGREB- Zagrebačka policija zaplijenila je 3,7 kilograma marihuane i podnijela krivične prijave protiv sedam lica, javili su hrvatski mediji.
Petorica mladića privedena su sudiji Županijskog suda zbog preprodaje droge, a vrijednost zaplijenjene droge procjenjuje se na 80.000 kuna (oko 11.000 evra).
Kriminalističkom istragom policija je utvrdila da je 23-godišnjak na nepoznat način nabavljao velike količine marihuane koju je zajedno sa trojicom osumnjičenih, od kojih je jedan u bjekstvu, skrivao, prepakivao i prodavao u stanu na zagrebačkim Vrbanima.
Pretresom stana policija je pronašla 3,3 kilograma marihuane.
Policija je uhapsila još dva mladića za koje sumnja da su kupovali marihuanu od osumnjičenih, od kojih je jedan pušten da se brani sa slobode. /kraj/tp