NOVI SAD - Na buvljoj pijaci u novosadskom naselju Satelit kasno popodne izbio je požar u kome niko nije povrijeđen, ali je uništena roba, javlja dopisnik Srne.
Požar, koji je izbio oko 17.30 časova, lokalizovali su vatrogasci.
Očevici kažu da je vatra, osim robe, zahvatila i granje i lišće stabala na tri metra visine.
Jedan od vlasnika robe, koja je izgorjela, rekao je Srni da je vatra u trenu "sve progutala".