Ex -Yu

Požar na buvljoj pijaci u naselju Satelit

Požar na buvljoj pijaci u naselju Satelit
Požar na buvljoj pijaci u naselju Satelit
Srna

NOVI SAD - Na buvljoj pijaci u novosadskom naselju Satelit kasno popodne izbio je požar u kome niko nije povrijeđen, ali je uništena roba, javlja dopisnik Srne.

Požar, koji je izbio oko 17.30 časova, lokalizovali su vatrogasci.

Očevici kažu da je vatra, osim robe, zahvatila i granje i lišće stabala na tri metra visine.

Jedan od vlasnika robe, koja je izgorjela, rekao je Srni da je vatra u trenu "sve progutala".

Najčitanije