BEOGRAD - U Srbiji su u posljednja 24 časa od virusa korona preminule još dvije osobe, a 265 je zaraženo, saopštila je danas epidemiolog Darija Kisić Tepavčević.
Tepavčevićeva je rekla da je trenutno hospitalizovano 365 pacijenata, a da su na respiratorima 23.
Ona je na konferenciji za novinare rekla da su do sada ukupno preminula 772 lica.
Prema njenim riječima, u posljednja 24 časa testirano je 7.429 osoba, a ukupno 1. 227.337.