Ex -Yu

Preminuo poslije pada sa litice

Preminuo poslije pada sa litice
Foto: Ilustracija | Preminuo poslije pada sa litice
Tanjug

PODGORICA - N. T. iz Subotice preminuo je danas na Intenzivnoj njezi Kliničkog centra Crne Gore, od posljedica pada sa litice, prenio je portal RTCG.

Gorska služba spasavanja (GŠ) saopštila je da su njeni pripadnici rano jutros izvukli tijelo N. T. u reonu Donjeg Manastira Ostrog, a nakon što je upućen poziv za pomoć putem broja 112.

Kako prenosi RTCG N. T. je iz Subotice, a ne iz Hrvatske, kako je to ranije saopšteno.

Pripadnici GŠ su u akciju spasavanja krenuli nakon ponoći.

Najčitanije