BEOGRAD - Pripadnik Žandarmerije čiji su inicijali P.M. (33) iz Beograda izvršio je samoubistvo u objektu Odreda žandarmerije u Rakovici, saopštilo je u ponedjeljak Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije.
Nakon izvršenog uviđaja, tijelo je prevezeno na Vojnomedicinsku akademiju radi obdukcije, navodi se u saopštenju.
Beogradski mediji su naveli je da je P.M. u Žandarmeriji radio 10 godina, te da je policija pored tijela pronašla oproštajno pismo.