SKOPLjE - Pripadnici makedonske specijalne policije "Tigrovi" pronašli su kasno u četvrtak u blizini granice u dijelu sa Kosovom i četvrti bunker u kome je bilo sakriveno oružje.
Prema policijskim izvorima, u bunkeru je bilo snajpera, mitraljeza i ručnih bacača.
Policija je juče kod mjesta Banjanski rid, u blizini granice sa Kosovom, pronašla veliku količinu naoružanja.
Prema operativnim saznanjima policije, duboko u borovoj šumi na vrhu Banjanskog rida na Skopskoj Crnoj Gori, već četiri mjeseca krila se kriminalna banda koja je obezbjeđivala bunkere sa oružjem.
U pucnjavi niko od pripadnika policije nije povrijeđen.
Kosovski mediji javili su danas da je kosovska policija u Kačaniku, u blizini granice sa Makedonijom, uhapsila sedam lica.