NOVI SAD - Radno vrijeme svih ugostiteljskih objekata i noćnih klubova u Novom Sadu do 23. oktobra biće od 6.00 časova do 23.00 časa, saopštio je Gradski štab za vanredne situacije pooštrene mjere s ciljem zaštite građana od širenja virusa korona.
Novom naredbom Gradskog štaba održavanje zabavnih manifestacija i sportskih takmičenja dozvoljeno je, ali bez prisustva publike.
Uz to, navodi se u naredbi, na tim manifestacijama mora se obezbijediti i puno poštovanje svih propisanih mjera zaštite građana od zaraze virusom korona.
Na snazi je i dalje zabrana korišćenja otvorenih i zatvorenih bazena, spa i velnes centara na području Novog Sada.
Jedino je pod posebnim uslovima dozvoljen rad bazena "Slana bara" s ciljem održavanja kontinuiteta u treniranju plivača i vaterpolista.