Ex -Yu

Radnici Salonita razbili staklo i zauzeli tvornicu

Tportal

SPLIT - Revoltirani time što su im stečajni sudija Jozo Ćaleta i upravnik Mirko Kozica zabranili ulaz u tvorničku zgradu, radnici vranjičkog "Salonita" željeznom šipkom razbili su staklo, ušli u prostorije uprave i zauzeli tvornicu.

Ubrzo potom stigla je i policija, ali sve je prošlo bez većih incidenata.

Radnici su na ivici strpljenja, jer firma koju je Trgovački sud ovlastio za sanaciju još nije kontaktirala s njima.

Sumnjaju u kvalitet odabrane firme, a čuli su i da će sanaciju obavljati nestručni ljudi. Poručuju da taj posao znaju i moraju raditi jedino preostali radnici "Salonita".

Najčitanije