BEOGRAD - Sedamnaestogodišnja djevojka iz Beograda povrijeđena je u nogu vatrenim oružjem, prilikom sukoba trojice mladića u naselju Surčin, potvrđeno je u Ministarstvu unutrašnjih poslova Srbije.
Incident se dogodio sinoć u 22.45 u Ulici bratstva i jedinstva u Surčinu, u dvorištu Osnovne škole, kada je prvo došlo do svađe između dvojice mladića na jednoj i jednog mladića na drugoj strani, a zatim do pucnjave, prenose beogradski mediji.
Mladić koji je bio sam pucao je iz pištolja i povrijedio djevojku, koja je smještena u Kliničko-bolničkom centru Bežanijska kosa.