OSIJEK - U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na obilaznici kod Osijeka poginule su dvije osobe.
Prema prvim informacijama, u nesreći koja se dogodila oko 11.00 časova učestvovali su automobil "mazda 6" i "pežo 404", javili su hrvatski mediji.
Zbog uviđaja i dalje je u prekidu t saobraćaj na južnoj osječkoj obilaznici.