Ex -Yu

Saobraćajna nesreća: Poginule dvije osobe

Agencije

OSIJEK - U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na obilaznici kod Osijeka poginule su dvije osobe.

Prema prvim informacijama, u nesreći koja se dogodila oko 11.00 časova učestvovali su automobil "mazda 6" i "pežo 404", javili su hrvatski mediji.  

Zbog uviđaja  i dalje je u prekidu t saobraćaj na južnoj osječkoj obilaznici.

Najčitanije