BEOGRAD - Šef Delegacije EU u Srbiji Sem Fabrici nalazi se u samoizolaciji.
Fabrici je trebalo danas da u Beogradu prisustvuje skupu o saradnji Srbije i EU u oblasti obrazovanja.
Fabrici se uključio u uvodni dio konferencije "Saradnja Srbije i EU - Stvaranje mogućnosti za unapređenje obrazovanja kroz Erazmus plus program", preko "zum" platforme, zbog kovid mjera, prenijeli su beogradski mediji.