BEOGRAD - Građani Smedereva od noćas su ostali bez vode, jer je grom oštetio trafo-stanicu, koja strujom snabdijeva izvorište vode.
Prekid u vodosnabdijevanju u Smederevu uslovio je i smanjenu isporuku hljeba, a radnici Elektrodistribucije rade na sanaciji štete.
Zbog posljedica sinoćnjeg nevremena blokiran je Smederevski put, od Grocke prema Smederevu, pa se prigradski javni prevoz obavlja preko Begaljice, a međumjesne linije za Smederevo idu preko Umčara, javili su beogradski mediji.