BEOGRAD - U Srbiji je pao prvi snijeg na visovima iznad Prijepolja, na Zlataru i u Novoj Varoši.
Prvi centimetri snijega osvanuli su na Jabuci, na 1250 metara nadmorske visine, kod Prijepolja.
Snijega ima nekoliko centimetara, temperatura je minus jedan stepen, a snijega ima i na kolovozu.
Snijega ovog jutra ima i na Zlataru, javile su "Večernje novosti".
I u Novoj Varoši i selima na teritoriji ove opštine, jutros se zabijelio prvi snijeg, koji se mogao vidjeti na automobilima i krovovima zgrada.