Ex -Yu

Snijeg pao i u Srbiji

Snijeg pao i u Srbiji
Foto: Ilustracija | Snijeg pao i u Srbiji
Srna

BEOGRAD - U Srbiji je pao prvi snijeg na visovima iznad Prijepolja, na Zlataru i u Novoj Varoši.

Prvi centimetri snijega osvanuli su na Jabuci, na 1250 metara nadmorske visine, kod Prijepolja.

Snijega ima nekoliko centimetara, temperatura je minus jedan stepen, a snijega ima i na kolovozu.

Snijega ovog jutra ima i na Zlataru, javile su "Večernje novosti".

I u Novoj Varoši i selima na teritoriji ove opštine, jutros se zabijelio prvi snijeg, koji se mogao vidjeti na automobilima i krovovima zgrada.

Najčitanije