KOTOR - Petoro državljana Srbije uhapšeno je danas zbog sumnje da su u Kotoru pokušali da iznude 250.000 evra od jednog Beograđanina, saopštila je crnogorska policija.
Iz policije navode da je među uhapšenima vođa navijača "Crvene zvezde".
Svih pet državljana Srbije koji su pokušali da od lica čiji su inicijali M.D. iznude novac uhapšeni su zbog sumnje da su počinili krivično djelo prinuda.
Istraga je u toku, a u toku dana očekuje se više informacija iz policije.