Ex -Yu

Srpski vojnici pjevaju "Pukni zoro" u Libanu

Srpski vojnici pjevaju "Pukni zoro" u Libanu
Srpski vojnici pjevaju "Pukni zoro" u Libanu
N.N.

Povodom obilježavanja Vidovdana u misji UN u Libanu srpski mirovnjaci otpjevali su pjesmu “Pukni zoro”. Na skupu su prisustvovali i vojnici drugih zemalja.

Video je objavljen na Tviter nalogu Ministarstva odbrane i Vojske Srbije uz poruku: “Bravo, kolege!”, prenosi Telegraf.rs.

Video
Najčitanije