BEOGRAD - Dvadesetčetvorogodišnji mladić N.S. poginuo je u srijedu kada je pao sa trećeg sprata Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu.
Kako Radio-televizija Srbije nezvanično saznaje, mladić je izgubio ravnotežu dok je sjedio na prozoru fakulteta.
Fakultet je trenutno zatvoren, policija vrši uviđaj. U trenutku pada, student nije bio sam u kabinetu.