Ex -Yu

Toma Nikolić: Ne pada mi na pamet vlada sa DS-om

Toma Nikolić: Ne pada mi na pamet vlada sa DS-om
Toma Nikolić: Ne pada mi na pamet vlada sa DS-om
Beta

BEOGRAD - Predsjednik Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić izjavio je danas da mu "nikada neće pasti na pamet" da poslije izbora pravi vladu sa Demokratskom strankom.

Upitan da prokomentariše tvrdnje predsjednika Socijalističke partije Srbije Ivice Dačića o mogućoj koaliciji naprednjaka i demokrata,

Nikolić je televiziji B92 rekao da Dačić to govori dvije godine, ali da on nikada ne bi uveo Srpsku naprednu stranku u koaliciju sa DS-om.

Odgovarajući na pitanje da li je realno njegovo obećanje da će ako pobijedi na izborima u Srbiju privući 100 milijardi evra investicija uprkos recesiji u svijetu, Nikolić je odgovorio potvrdno.

Upitan da li poznaje Milana Beka i da li je on član Srpske napredne stranke, Nikolić je odgovorio da ga poznaje, ali da Beko nije u njegovoj stranci.

Na pitanje da li je razmišljao o tome da Beku ponudi mesto premijera ako SNS pobijedi na izborima, Nikolić je odgovorio da ga ne poznaje dovoljno za tako nešto.

Najčitanije