BEOGRAD - U Frankfurtu je uhapšen Beograđanin Miroslav Marić (1969), po potjernici suda u Beogradu, saopštio je MUP Srbije.
Marić je uhapšen radi izdržavanja zatvorske od trinaest mjeseci, zbog izvršenog krivičnog djela nasilničko ponašanje i izazivanje opšte opasnosti.
Interpolova potjernica je raspisana po naredbi Trećeg opštinskog suda u Beogradu.