Ex -Yu

U Leskovcu uhapšeno četvorica Avganistanaca

U Leskovcu uhapšeno četvorica Avganistanaca
U Leskovcu uhapšeno četvorica Avganistanaca
Agencije

LESKOVAC - Četvorici Avganistanaca koji su nelegalno ušli na teritoriju Srbije i kretali se bez važeće putne isprave, određena je kazna zatvora u trajanju od 15 dana, saopštila je u srijedu Policijska uprava Leskovac.

Službenici policije u Leskovcu priveli su sudiji Prekršajnog suda četiri lica iz Avganistana, koji im je izrekao kaznu zatvora i zaštitnu mjeru udaljenja stranaca u trajanju od dvije godine, navodi se u saopštenju.

Osumnjičena lica su zatečena u autobusu ''Niš ekspres", koji saobraća na liniji Skoplje - Beograd, prilikom policijske kontrole.

Sudiji su privedeni Duram Kasim (32), Mohamadi Amatso (20), Gad Kako Kol Mohamadi (31) i Monseef Han Aslam (22).

Najčitanije