Ex -Yu

U Novom Sadu za noć rođeno 36 beba

U Novom Sadu za noć rođeno 36 beba
U Novom Sadu za noć rođeno 36 beba
Srna

NOVI SAD - U noći između utorka i srijede, 8. na 9. jula, u novosadskom porodilištu "Betanija" rođeno je 36 beba što je novi ovogodišnji rekord tog porodilišta.

Iz Kliničkog centra Vojvodine /KCV/ saopšteno je da je rođeno 19 beba dječaka i 17 djevojčica.

Sve majke koje su se noćas porodile i njihove bebe danas su u dobrom zdravstvenom stanju.

Prethodni rekord u "Betaniji" postavljen je krajem aprila, kada su tokom jedne noći rođene 33 bebe. 

Najčitanije