BEOGRAD - Jedna osoba preminula je u Srbiji od posljedica virusa korona u posljednja 24 časa, a registrovano je 56 novih slučajeva zaraze.
Testirano je 4.189 osoba, prenosi RTS.
Na bolničkom liječenju je 479 pacijenata, od kojih 35 na resiratoru.
Prema riječima Predraga Kona, epidemijska situacija se stabilizovala na niskom nivou. Međutim, u Beogradu u prethodna dva dana uočeno je ponovno povećanje broja pacijenata koji se javljaju u kovid ambulante, rekao je doktor Kon.