Ex -Yu

U Srbiji oboljele još 152 osobe od kovida-19, dvije preminule

U Srbiji oboljele još 152 osobe od kovida-19, dvije preminule
Foto: Pixabay | U Srbiji oboljele još 152 osobe od kovida-19, dvije preminule

BEOGRAD - U Srbiji su potvrđena još 152 slučaja virusa kovid-19, dok su dvije osobe preminule, objavljeno je danas na sajtu Ministarstva zdravlja.

Time je ukupan broj oboljelih, od početka pandemije, premašio 35.000 i sada je 35.006, dok je preminulo ukupno 767 pacijenata i smrtnost je 2,19 odsto..

Kako se navodi, od posljednjeg presjeka testirano je 7.177 građana, ukupno 1.206.976.

Trenutno se na bolničkom liječenju nalazi 329 osoba, od kojih su 22 pacijenta na respiratorima.

Najčitanije