Ex -Yu

Ubio se pacijent u Subotici

Ubio se pacijent u Subotici
Ubio se pacijent u Subotici
Agencije

SUBOTICA - Teško oboljeli pacijent Opšte bolnice u Subotici izvršio je juče samoubistvo, potvrđeno je Tanjugu u ovoj zdravstvenoj instituciji.

Prema riječima portparolke Opšte bolnice Dragane Stojanović, pacijent J.K. (73), koji je bio smješten na odjeljenju hirurgije, izvršio je samoubistvo juče oko 18 časova skokom sa trećeg sprata Opšte bolnice u Subotici.

Nastradali je bolovao od teškog oblika karcinoma debelog crijeva.

Najčitanije