KOTOR - Crnogorska policija uhapsila je državljanku BiH čiji su inicijali S.H. /21/, zbog osnovane sumnje da je ukrala 7.000 evra.
Postoji sumnja da je S.H. u Starom gradu u Kotoru počinila krivično djelo teška krađa na štetu ruskog državljanina G.K, tako što je iz ručne torbice oštećenog ukrala novčanik u kojem se nalazio novac u iznosu od 7.000 evra, a potom pokušala da pobjegne sa lica mjesta, saopštila je crnogorska Uprava policije.
Brzom reakcijom policijskih službenika državljanka BiH je uhapšena, a ukradeni novac je vraćen oštećenom.
O ovom događaju je obaviješteno Osnovno državno tužilaštvo u Kotoru.
Nakon hapšenja S.H. je u zakonskom roku, uz krivičnu prijavu, sprovedena nadležnom državnom tužiocu na dalju nadležnost.