Ex -Yu

Uhapšena pošto je opljačkala pekaru

Uhapšena pošto je opljačkala pekaru
Uhapšena pošto je opljačkala pekaru
Srna

NOVI SAD – Novosađanka čiji su inicijali K.T. /33/ uhapšena je danas neposredno pošto je uz prijetnju nožem opljačkala jednu pekaru u Novom Sadu, saopštila je policija.

Ona je upala oko 13.00 časova u pekaru u Temerinskoj ulici i prijeteći nožem otela novac od preplašene radnice.

Novosadska Policijska uprava navodi da postoji osnovana sumnja da je ta žena juče na isti način opljačkala i pekaru u Šarplaninskoj ulici.

Policija je tridesettrogodišnjakinji odredila 48-časovno zadržavanje, a saslušaće je i nadležni javni tužilac zbog krivičnog djela razbojništva.

Najčitanije