NOVI SAD – Novosađanka čiji su inicijali K.T. /33/ uhapšena je danas neposredno pošto je uz prijetnju nožem opljačkala jednu pekaru u Novom Sadu, saopštila je policija.
Ona je upala oko 13.00 časova u pekaru u Temerinskoj ulici i prijeteći nožem otela novac od preplašene radnice.
Novosadska Policijska uprava navodi da postoji osnovana sumnja da je ta žena juče na isti način opljačkala i pekaru u Šarplaninskoj ulici.
Policija je tridesettrogodišnjakinji odredila 48-časovno zadržavanje, a saslušaće je i nadležni javni tužilac zbog krivičnog djela razbojništva.