Policija je uhapsila trojicu mladića osumnjičenih da su oko 17 sati u pucnjavi ubili jednog mladića u Beogradu, a drugog teško ranili objavili su srpski mediji.
Telegraf.rs piše da su napadači u Bulevaru oslobođenja kod broja 104 upucali F. L. (18), a teško ranili A. Đ. (21), te da su pobjegli automobilom "škoda fabija".
Srpski mediji navode da je brzom reakcijom policije i blokade grada uhapšeni osumnjičeni.