Ex -Yu

Ukrali tele sa pašnjaka

Ukrali tele sa pašnjaka
Foto: Pixabay | Ukrali tele sa pašnjaka
N.N.

S pašnjaka u predjelu zvanom Orlovačke nove livade ukradeno simentalsko tele staro tri mjeseca.

Kako navodi Policijska uprava Bjelovarsko-bilogorska, krađu je u utorak prijavio jedan mještanin Orlovca pokraj Nove Rače.

Naveo je da mu je neko u noći sa subote na nedjelju s pašnjaka u predjelu zvanom Orlovačke nove livade ukrao jedno simentalsko tele, staro tri mjeseca, vrijedno 5.000 kuna (1.318 KM).

(agroklub.com)

Najčitanije