Ex -Yu

Vlasnici butika ukrali 1.200 evra

Srna

PODGORICA - Crnogorska policija uhapsila je dvoje državljana Srbije zbog sumnje da su iz torbe jednog od vlasnika butika u Sutomoru ukrali 1.200 evra.

Postoji sumnja da su G.P. /40/ i S.A. /38/, oboje iz Loznice, iskoristivši nepažnju vlasnika butika, iz njene torbe uzeli novčanik u kojem je bilo oko 1.200 evra, 40 KM i 30 američkih dolara, a potom pobjegli, saopštila je Uprava policije Crne Gore.

Policija je ubrzo identifikovala i uhapsila G.P. i S.A, a prilikom pretresa stana koji koriste u Sutomoru pronađen je i oduzet novac za koji su se sumnja da je ukraden.

Najčitanije