PODGORICA - Zaposleni u crnogorskom zdravstvu obustavili su danas rad od 11.00 časova do podne.
Na skupu zdravstvenih radnika u Podgorici predstavnik sindikata Vladimir Pavićević rekao je da će se o narednim koracima radnici tek dogovoriti.
"Imamo informaciju da se ovaj štrajk održao u svim gradovima Crne Gore, što čini našu poruku vrlo jasnom", rekao je Pavićević.
On je poručio da situacija mora da se promijeni, a država mora da vodi računa o zdravstvenim radnicima.