OSIJEK - S čak 3,45 promila alkohola u krvi 48-ogodišnjak je u ponedjeljak vozio bicikl po Osijeku.
Policija ga je zatekla na raskršću Vinkovačke ulice i Krapinskog naselja, te mu izdala prekršajni nalog, piše Večernji list.
U blizini Nemetina je zatečen u utorak državljanin Republike Srbije koji se vozio državnom cestom putničkim automobilom brzinom od 170 km/h. Naplaćena mu je novčana kazna u visini od 3.000 kuna (oko 767 KM), a izrečena mu je i zabrana korištenja inostrane vozačke dozvole na području Hrvatske u trajanju od godinu dana.