Ex -Yu

Zapaljena vozila državljana Srbije

Srna

PODGORICA - Dva vozila srpskih državljana, koji žive u Njemačkoj, izgorjela su oko jedan sat poslije ponoći, u dijelu Petrovca, u Crnoj Gori.

Vozila, čiji su vlasnici došli u Crnu Goru na ljetovanje, nalazila su se na dvije različite lokacije.

Riječ je o vozilima marke "pasat" i "reno" starije proizvodnje, njemačkih registarskih oznaka.

Policija sumnja da je požar podmetnut, a kao uzrok se pominju i porodične razmirice.

Najčitanije