BEOGRAD - Beogradska policija uhapsila je tri osobe zbog proizvodnje i stavljanja u promet droge i zaplijenila 543 grama "skanka".
Uhapšena su lica čiji su inicijali J.K., V.G. i P.I., a sumnja se da su drogu preprodavali na području grada Beograda, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije.
Osumnjičeni će uz krivičnu prijavu biti privedeni beogradskom Višem javnom tužilaštvu.