ZADAR - Petoro njemačkih turista i jedna Poljakinja, koji ljetuju u Svetom Petru kod Zadra, "skupo" su platili želju da imaju što ljepši pogled na more, pošto su propali kroz krov stare napuštene štale.
Teško je povrijeđeno troje turista, dok je preostalih troje zadobilo lakše povrede, prenosi "Slobodnu Dalmacija", uz potvrdu Nikoline Bačić iz zadarske policije da su dojavu o padu turista dobili sinoć oko 21 čas.
"Na krovu se napravila rupa i sve se urušilo, a dojavljeno je da su svi povrijeđeni. Hitna pomoć je stigla ubrzo, a povrijeđeni su zbrinuti u zadarskoj Opštoj bolnici", navela je Bačić, precizirajući da niko nije u životnoj opasnosti.