Ex -Yu

Zmija u podgoričkom porodilištu

Zmija u podgoričkom porodilištu
Zmija u podgoričkom porodilištu
N.N.

PODGORICA - U Kliničkom centru Crne Gore vatrogasci su uklonili zmiju smuk, objavio je podgorički list Pobjeda.

Čovjek koji je došao u posjetu pacijentu na odjeljenju ginekologije i akušerstva, na četvrtom spratu centra, uočio je zmiju sklupčanu na hodniku. On je za list rekao da je u hodniku vidio sklupčanu šarenu zmiju i da je pozvao medicinsku sestru.

U Vatrogasnoj službi su potvrdili da je pronađena zmija, da je ona juče uklonjena i stavljena u teglu, kao i da je riječ o neotrovnici, smuku.

Direktorka Kliničkog centra Zorica Kovačević kaže da ne zna kako se zmija našla na četvrtom spratu, ali i da su u toj ustanovi odmah reagovali.

(B92)

Najčitanije