Gradovi

Banjalučko naselje Pavlovac osam dana bez vode

Banjalučko naselje Pavlovac osam dana bez vode
Banjalučko naselje Pavlovac osam dana bez vode
Fena

BANJALUKA - Banjalučko prigradsko naselje Pavlovac već osam dana nema vode.

Zbog snijega otežano je dostavljanje vode i cisternama čije pumpe i slavine uz to i lede, pa je izostao i taj vid pomoći ovoj mjesnoj zajednici.

Razlog nestanka vode je smanjena količina dotoka na izvorištu.

Iz banjalučkog Centra za razvoj i unapređenje sela tvrde da rade na rješavanju problema vodosnabdijevanja Pavlovca.

Direktor tog centra Milenko Šarić kaže da pokušavaju stanovništvu dostaviti vodu "bar u posudama", kako bi jednim dijelom ublažili njihove probleme.

Najčitanije