BANjALUKA - Na Gradskom olimpijskom bazenu u Banjaluci u nedjelju, 11. marta, djeca sa posebnim potrebama družiće se sa vršnjacima koji nemaju teškoća u razvoju.
Druženje djece u vodi organizuje Udruženje građana "Porodična mreža" u saradnji sa banjalučkim Centrom za socijalni rad i Javnim preduzećem "Akvana", u okviru realizacije projekta "Socijalizacija djece kroz igru" koji su podržali predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik i grad Banjaluka.
Na druženje, čiji je početak predviđen u 11.00 časova, doći će djeca iz Centra "Zaštiti me", Zavoda za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju "Dr Miroslav Zotović" i učenici banjalučkih osnovnih škola, saopšteno je iz "Akvane".