BANJALUKA – U gradu na Vrbasu, većina ulica prohodna je za saobraćaj, a u toku je čišćenje trotoara i pješačkih zona.
Da su u Banjaluci još uvijek veoma niske temperature govori nam i slika koju je zabilježio reporter "Nezavisnih" u naselju Česma, a na kojoj se vidi da je rijeka Vrbanja, na ušću u Vrbas zaledila. Mještani vele, čak kilomtar i po u dužinu.
Definitivno, u današnjem sunčanom danu i zimskim čarolijama u Banjaluci najviše uživaju djeca. Naime, u svim banjalučkim naseljima danas se mogla čuti dječija graja i smijeh mališana koji su prezadovoljni odlukom Ministarstva prosvjete i kulture RS o prekidu nastave do daljnjeg.
(FOTO: M. RADULOVIĆ, V. STOJAKOVIĆ)