BANJALUKA - Na jednoj zgradi u banjalučkoj ulici Vase Pelagića neko je ovih dana ispisao uvredljivi grafit na račun holivudske glumice i rediteljke filma "U zemlji krvi i meda" Anđeline Džoli i njenog partnera Breda Pita.
N. N. lice je sprejem napisao: "Nisu Srbi krivi što je Breda Pita mala k...".
Ovo je samo jedna u nizu reakcija na film "U zemlji krvi i meda", koji od početka snimanja prate brojne kontroverze i različita reagovanja, od oduševljenja od žestokih kritika.
Sam grafit spominje se i u posljednjoj kolumni publiciste Đorđa Latinovića "U zemlji krvi i medija", objavljenoj u “Nezavisnim novinama”.
Kolumnu možete da pročitate OVDJE: